Laste jõulusoovide täitmine on Soome Tervisetooted OÜ heategevustraditsioon

Meie oleme veendunud, et aitama peab, ja kui igaüks kas või veidi pingutab, on õnnelikke inimesi märksa rohkem. Me tahaksime uhkusega rääkida oma uusaastaeelsest traditsioonist.

Soome Tervisetooted OÜ meeskond täidab juba teist aastat nende laste jõulusoove, kes mingitel põhjustel ei ela koos oma vanemate, vaid ainult vanaemade ja/või vanaisadega. Möödunud aastal me juba mainisime oma blogis organisatsiooni Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühing, kus aidatakse selliseid lapsi projekti „Orbude toetuseks“ raames. Rohkem teavet organisatsiooni ja selle projektide kohta võib leida leheküljelt www.venu.ee.

Kuna ühise töö kogemused olid juba olemas, kujunes koostöö viljakaks ja see korraldati küllaltki lühikese ajaga. Kulus kõigest nädal, et koostada nimekiri laste jõulukingisoovidest, ning veel nädal, et nende soovide täitmiseks kõik vajalik osta. Pühapäeval, 11. detsembril toimus jõulupidu, kus 30 last vanuses 7-19 aastat said kätte selle, millest olid unistanud.

Asendamatuks partneriks on meie heategevustraditsiooni elluviimisel olnud Kaubamaja. Tahaksime öelda suure tänu turundusmeeskonnale ning teistele Kaubamaja töötajatele koostöö ja abi eest selle projekti elluviimisel.

Kingituste kättesaamine kutsus lastes esile tohutult positiivseidemotsioone ja rõõmu. Kõige meeldejäävam reaktsioon oli meie jaoks ühe lapse sõnad, kes ütles, et see oli tema elu kõige õnnelikum päev. Tema sõnad liigutasid meid väga ning kinnitasid meie veendumust, et me teeme kõike õigesti. Need motiveerivad meid jõulukingitraditsiooni kindlasti jätkama.

Soome Tervisetooted OÜ õnnitleb kõiki saabuvate pühade puhul ning soovib, et Teie soovid alati täituksid!

Alena Pronina